Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints -7000443 15 Inch Sliding Glass Door Tempered Glass Door
Item:
#1132882
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | -7000443 |
| Manufacturer Part # | -7000443 |
| Height | 4.5" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints -7000443 15 Inch Sliding Glass Door Tempered Glass Door
$195.99
Unit price
/
Unavailable