RestaurantSupply.com is your trusted source for Other steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 7000352 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 7000352 11 Inch Generator Stainless Steel with Screws and Sealant
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7000352 |
| Manufacturer Part # | 7000352 |
| Height | 4.6" |
| Width | 11.8" |
| Depth | 13.6" |
| Weight | 9.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes 7000352 Generator, 208v 3300w 8-1/2" X 10-7/8" With S/s Perferated Plate &, Screws & Sealant, Roundup Steamer Tbs-(1x 2x)
