RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 700023 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 700023 5.9 Inch Channelglazing Stainless Steel OEM Component
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 700023 |
| Manufacturer Part # | 700023 |
| Height | 1.25" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 8.3" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 700023 Channelglazing