- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Glass Pro 7000159 19 3/4 Inch Shelf Gray Epoxy Coated Steel Storage
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 7000159 |
| Manufacturer Part # | 7000159 |
| Height | 0.25" |
| Width | 19.75" |
| Depth | 19.75" |
| Weight | 4.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 7000159 Color Gray, Length 19 3/4", 502 Mm, Width 19 3/4", 502 Mm, Coating Epoxy
