Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe 700-3 Set Screw 0.1 Inch Corrosion Resistant Steel OEM Fastener
Item:
#1336685
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 700-3 |
| Manufacturer Part # | 700-3 |
| Height | 0.01" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 0.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe 700-3 Set Screw 0.1 Inch Corrosion Resistant Steel OEM Fastener
$2.41
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe 700-3 Set Screw
