- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe 70-A Chute Support Handle Corrosion-Resistant Metal Compact Design
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 70-A |
| Manufacturer Part # | 70-A |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 4.13" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 70-A Chute Support Handle
