Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt aftermarket walk-in refrigerators and freezers.
- Engineered to match existing Master-Bilt units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Master-Bilt 70-09999 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 70-09999 36 1/2 Inch Door Gasket Gray 3 Sided Mount Screw Magnetic
| Fits with Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 70-09999 |
| Manufacturer Part # | 70-09999 |
| Height | 1.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 1.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 70-09999 Door Gasket, Gray 3 Sided 80" X 36-1/2" X 80", Mount Screw, Mag 5/8" B 3/4" H 3/4", Master-bilt
