RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 70-0365-A insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 70-0365-A OEM Gasketred Silicone Component for Industrial Equipment
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 70-0365-A |
| Manufacturer Part # | 70-0365-A |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 70-0365-A Gasketred Siliconeprfr M Tr