RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 70-0273-A insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 70-0273-A 10 Inch Magnetic Gasket for OEM Refrigeration
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 70-0273-A |
| Manufacturer Part # | 70-0273-A |
| Height | 7" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 70-0273-A Gasketdoormagnetic