RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu strip warmers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 70-0241-B strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 70-0241-B 12 Inch Gasket to Fit Nu-Vu UB 12RUB 16R Rubber
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 70-0241-B |
| Manufacturer Part # | 70-0241-B |
| Height | 3.65" |
| Width | 12.3" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 70-0241-B Gasket For Ub 12rub 16r( Price