Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Perfect Fry commercial deep fryers.
- Authorized Perfect Fry dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perfect Fry 6SA010-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perfect Fry 6SA010-C 11 Inch Sleeve Drawer Assembly for Fryers and Warmers
| Manufacturer | Perfect Fry |
|---|---|
| Model Number | 6SA010-C |
| Manufacturer Part # | 6SA010-C |
| Height | 4" |
| Width | 11.15" |
| Depth | 11.6" |
| Weight | 2.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perfect Fry 6SA010-C Sleeve Drawer Assembly Pfa