Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Perfect Fry commercial deep fryers.
- Authorized Perfect Fry dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perfect Fry 6NV274 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perfect Fry 6NV274 Screw 6-32 1/4 Inch Truss Philips Stainless Steel
| Manufacturer | Perfect Fry |
|---|---|
| Model Number | 6NV274 |
| Manufacturer Part # | 6NV274 |
| Height | 0.3" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perfect Fry 6NV274 Screw 6 32x1/4 Truss Phil Ss