RestaurantSupply.com is your trusted source for Perfect Fry commercial deep fryers.
- Authorized Perfect Fry dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perfect Fry 6NA001 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perfect Fry 6NA001 3.9 Inch Nut 40 Hex Stainless Steel for Commercial Fryers
| Manufacturer | Perfect Fry |
|---|---|
| Model Number | 6NA001 |
| Manufacturer Part # | 6NA001 |
| Height | 0.2" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perfect Fry 6NA001 Nut 4 40 Hex Ss