RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 6M-S1002X commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 6M-S1002X 6.35 Inch Stainless Steel Door Handle with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 6M-S1002X |
| Manufacturer Part # | 6M-S1002X |
| Height | 1.55" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 19.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 6M-S1002X Door Handle