RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu strip warmers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 6FME600P strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 6FME600P Width 6.4 Inch Dual Dial Thermometer Stainless Steel with Calibration
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 6FME600P |
| Manufacturer Part # | 6FME600P |
| Height | 2.9" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 6FME600P Thermometer 2 Dial
