RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu merchandising refrigerators.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 6FME540P merchandising refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 6FME540P 2.9 Inch Electric Thermostat Proofer Stainless Steel
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 6FME540P |
| Manufacturer Part # | 6FME540P |
| Height | 2.45" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 6FME540P Thermostatproofer125