RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 6FME427P heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 6FME427P 12.15 Inch Cord 15 Amp Electric Power Cord
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 6FME427P |
| Manufacturer Part # | 6FME427P |
| Height | 2.75" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 12.15" |
| Weight | 1.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 6FME427P Cord914/3 So15 Amp
