RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 6FME302P cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 6FME302P 3.65 Inch Switchwater Levelball with Corrosion Resistant Housing
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 6FME302P |
| Manufacturer Part # | 6FME302P |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 6FME302P Switchwater Levelball