Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 69997 12.38 Inch Double Toilet Tissue Dispenser with Cover
| Manufacturer | Bobrick |
|---|---|
| Model Number | 69997 |
| Manufacturer Part # | 69997 |
| Height | 6.25" |
| Width | 12.38" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 3.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bobrick 69997 Toilet Tissue Disp Dbl W/cover