RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 69995 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 69995 Gasket 4 5/8 Inch Compatible with Middleby Marshall Conveyor Oven
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 69995 |
| Manufacturer Part # | 69995 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 69995 Gasket Wnd 4 5/8 Ps770