RestaurantSupply.com is your trusted source for Arctic Air holding and proofing cabinets.
- Authorized Arctic Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Arctic Air 69723 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Arctic Air 69723 Rubber Gasket for Arctic Air Refrigeration Units
| Manufacturer | Arctic Air |
|---|---|
| Model Number | 69723 |
| Manufacturer Part # | 69723 |
| Height | 4.8" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 10.55" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Arctic Air 69723 Gasket
