RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland 69629 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 69629 1.75 Inch Door Spring Steamer Convection - Cleveland
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 69629 |
| Manufacturer Part # | 69629 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 69629 Door Spring, Cleveland, Steamer Convection Steamer 6cem 6cgm C.
