RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick ice machine parts and accessories.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 69613-1 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 69613-1 7 Inch Stainless Steel Glass Rack Rinser Manual with Rinsing
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 69613-1 |
| Manufacturer Part # | 69613-1 |
| Height | 2" |
| Width | 7" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 69613-1 Glass Rack Rinser Ss20 For
