RestaurantSupply.com is your trusted source for Arctic Air open air merchandisers and accessories.
- Authorized Arctic Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Arctic Air 69610 open air merchandisers and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Arctic Air 69610 2.15 Inch Door Gasket for Arctic Air Refrigeration Units
| Manufacturer | Arctic Air |
|---|---|
| Model Number | 69610 |
| Manufacturer Part # | 69610 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Arctic Air 69610 Door Gasket 2.15 X 9.85 X 16.95