- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 694400 Spring Comp 3.9 Inch Steel Component for Food Equipment
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 694400 |
| Manufacturer Part # | 694400 |
| Height | 1" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 694400 Spring Comp 3x.281x13/32
