- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 694275 Compression Spring 2.15 Inch with Tension Support
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 694275 |
| Manufacturer Part # | 694275 |
| Height | 1.85" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 694275 Compression Spring 6 Flight
