Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 69368 1.5 Inch Alloy Steel Spring for Conveyor Oven Systems
| Fits with Manufacturer | Toastmaster - See Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 69368 |
| Manufacturer Part # | 69368 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Toastmaster - See Middleby Marshall 69368 Spring
