FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket commercial oven parts and accessories.
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny 69356B commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 69356B 14 Inch Stainless Steel Electric Pump and Motor Assembly
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 69356B |
| Manufacturer Part # | 69356B |
| Height | 9" |
| Width | 14" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 69356B Hp Pump & Motor High Vo