FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket commercial oven parts and accessories.
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny 69355 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 69355 13 Inch Pump Motor Assembly Electric for Fluid Transfer
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 69355 |
| Manufacturer Part # | 69355 |
| Height | 7.2" |
| Width | 13.3" |
| Depth | 13.35" |
| Weight | 6.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 69355 Pump/motor Assy 3/4" 390/690
