RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland faucet and drain accessories.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland 69298 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 69298 5-1/2 Inch Plastic Drain Screen for Cleveland Steamers
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 69298 |
| Manufacturer Part # | 69298 |
| Height | 0.65" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 69298 Drain Screen, 5-1/2" X 2" Plastic Screen, Cleveland, Steamer Convection Steamer 21-cet-8 21-cet-16, C (after 12/1/83).
