FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for CROWN STEAM cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 69246 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
CROWN STEAM 69246 Corrosion Resistant Bearing Block for Direct Steam Condensate
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 69246 |
| Manufacturer Part # | 69246 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 69246 8 2089 Bearing Block Dir Ect Steam Condensate