Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro -69234 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro -69234 6.5 Inch Wheel Kit with Durable Construction for Mobility
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | -69234 |
| Manufacturer Part # | -69234 |
| Height | 10" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 15" |
| Weight | 13.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro -69234 1004 Wheel Kit (2)