RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall commercial pizza ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 69188 commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 69188 Brkt Lt Hinge Stainless Steel for Middleby Marshall Ovens
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 69188 |
| Manufacturer Part # | 69188 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 6.95" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 69188 Brkt Lt Hinge
