RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 69154 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 69154 Therm O Disk 0.95 Inch Thermostat with Durable Metal Housing
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 69154 |
| Manufacturer Part # | 69154 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 69154 Therm O Disk Thermostat W/m C
