RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 69139 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 69139 1.6 Inch Bimetal Thermostat for Cooking Equipment
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 69139 |
| Manufacturer Part # | 69139 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 69139 Bimet 247f Thermostat W/c
