Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for APW aftermarket countertop warmers and display cases.
- Engineered to match existing APW units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket APW 69125 countertop warmers and display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 69125 1.13 Inch Bimetal Thermostat Electric Food Warmer with Pointer Knob
| Fits with Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 69125 |
| Manufacturer Part # | 69125 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.13" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 69125 Bimetal T Stat, [ Type - Ap-238 ] [ Temp 220 F ], For Pointer Knob Use # 22-1342, American Permanent Ware Food Warmer
