Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for APW aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing APW units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket APW 69107 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 69107 1.13 Inch Hi-limit Temp Control Fixed for Hot Dog Steamer
| Fits with Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 69107 |
| Manufacturer Part # | 69107 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.13" |
| Depth | 2.13" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 69107 Hi-limit Temp 235 F Fixed, American Permanent Ware, Steamer Hot Dog Steamer Ds-1a S/n 9207001 & Above.
