Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 6889A OEM Degreaser Pump Rebuild Kit with Corrosion-Resistant Materials
Item:
#1482868
Technical details
| Manufacturer | Hardt |
|---|---|
| Model Number | 6889A |
| Manufacturer Part # | 6889A |
| Height | 0.75" |
| Width | 7.65" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 6889A OEM Degreaser Pump Rebuild Kit with Corrosion-Resistant Materials
$146.38
Unit price
/
Unavailable
