RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 68872 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 68872 4.75Inch Axial Fan Motor 12V DC 63.5 CFM with durable aluminum
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 68872 |
| Manufacturer Part # | 68872 |
| Height | 1.4" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 68872 Fan Motor/assy Axial 12vdc 63.5cfm
