RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 68810A bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 68810A Wide Handle Creamer Lever Assembly to Control Beverage Flow
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 68810A |
| Manufacturer Part # | 68810A |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 68810A Handle Creamer Lever Assembly
