Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 68793 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 68793 4.95 Inch OEM Replacement Cover Gasket Food-Safe Material
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 68793 |
| Manufacturer Part # | 68793 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 6.95" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 68793 Cover Gasket 6600
