RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 68743SS-1 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 68743SS-1 1 Inch Glass Rinse Valve Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 68743SS-1 |
| Manufacturer Part # | 68743SS-1 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 68743SS-1 Glass Rinse Valve Assembl Y