RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 68708 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 68708 3.2 Inch OEM Controller Board Damper Dual Z Airflow Control
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 68708 |
| Manufacturer Part # | 68708 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 68708 Controller Board Damper Dual Z