RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 68534-1 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 68534-1 18 Inch Panel Outer Side High Side Stainless Steel
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 68534-1 |
| Manufacturer Part # | 68534-1 |
| Height | 1.2" |
| Width | 18.1" |
| Depth | 22.12" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 68534-1 Panel Outer Side High Side