Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe aftermarket meat slicer accessories.
- Engineered to match existing Globe units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Globe 685 meat slicer accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe 685 2.5 Inch Diameter Slicer Support Knob Black Metal
| Fits with Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 685 |
| Manufacturer Part # | 685 |
| Height | 2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 685 Slicer Chute Support Knob Black, [ 2-1/2" Dia ] [mount 3/8"-24 F Thd] 2" Long, Globe Slicer All Models.
