RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 683123 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 683123 Gauge 0 to 30 PSI 1/8 NPT Connection Stainless Steel
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 683123 |
| Manufacturer Part # | 683123 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 683123 Gauge 0 30 Psi 1/8npt