RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 68153 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 68153 3.3 Inch Front Conveyor Idler Steel Support with S Haft
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 68153 |
| Manufacturer Part # | 68153 |
| Height | 3.3" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 25.75" |
| Weight | 3.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 68153 Assy Front Conv Idler S Haft