RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial deep fryers.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 68126 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 68126 5.25 Inch Handle Direct Connect for 8 Head Deep Fryers
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 68126 |
| Manufacturer Part # | 68126 |
| Height | 3.3" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 68126 Handle 8 Head Direct Connect