Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 67943 Top Lock Nut #8 32 Zinc-Plated Steel Durable Fastener
Item:
#1479215
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 67943 |
| Manufacturer Part # | 67943 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 67943 Top Lock Nut #8 32 Zinc-Plated Steel Durable Fastener
$2.77
Unit price
/
Unavailable
