FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 6780-1 34 Inch Boiler Shell Stainless Steel for High-Temperature Use
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 6780-1 |
| Manufacturer Part # | 6780-1 |
| Height | 28" |
| Width | 34" |
| Depth | 43" |
| Weight | 0.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 6780-1 Boiler Shell